KONST / Litografier / Färglitografi 11698024
nr 1169 8024
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 117/310, Svanar i vinterlandskap, motivet: 40x56
Kondition: fuktskador på passepartout
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:02:21
19/3 09:08:03
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz